Kas ir spogulis?

 Spoguļus pazina jau senajā Ēģiptē, kur tos izgatavoja no bronzas un sudraba. Vēlāk spoguļus izmantoja arī senie grieķi un romieši. Tie bija nedaudz izliekti metāla, bronzas vai sudraba diski, kas atstaroja gaismu no to pulētās virsmas. Starp citu, vislabāk gaismu atstaro sudrabs, bet tam ir savs trūkums — ar laiku metāls kļūst nespodrs. Pirmie spoguļi bija nelieli, parasti ar rokturi. Lielie spoguļi, kur cilvēks var sevi apskatīt pilnā augumā, parādījās tikai mūsu ēras 1. gadsimtā. Mazos spogulīšus līdz pat viduslaikiem izmantoja arī ķelti, kas šo modi bija aizņēmušies no romiešiem. Tā drīz vien cilvēki spoguļojās visā Eiropā.

16. gs. Venēcijā alķīmiķu laboratorijās tika izgudrots, kā izgatavot spoguļus pēc jaunas metodes. Stikla loksni pārklāja ar alvas šķīdumu dzīvsudrabā, kas atstaroja gaismu. Lai arī šī metode tika turēta lielā slepenībā, jau 17. gs. šādus spoguļus izgatavoja arī Londonā un Parīzē. Jāsaka gan, ka spoguļi bija ļoti dārgi — it īpaši lielie un greznie mākslas darbi, kas rotāja karaļnamus.

Uzņēmums

Spoguļu Dizains - tie ir vārdi, kas raksturo kvalitāti un punktualitāti. Mēs esam tie, kas izpildīs Jūsu uzdevumu. Mūsu uzņēmums daudzu gadu gaitā ir uzkrājis pieredzi , strādājot ar dažādu jomu speciālistiem un neskaitāmiem individuāliem pārstāvjiem.

Vīzija

 Šo gadu laikā, esam sevi pierādījuši kā spēcīgu, ilgtspējīgu un uz kvalitāti balstītu uzņēmumu. Katrs klients ir mūsu, gods un lepnums, kuriem mēs pievēršamies ar visaugstāko atbildību. Jūsu vēlmes ir mūsu prioritāte.

Komanda

Mēs esam tik, cik nepieciešams Jūsu vēlmju izpildei!

Stikls vai Spogulis?

Sazinieties ar mums, un, mēs Jums palīdzēsim rast pareizo risinājumu.